EnglishFrenchGermanRussianSpanishTurkish

Zeytinburnu Çelik Kapı

29.01.2021
Zeytinburnu Çelik Kapı

Zeytinburnu Çelik Kapı

Zeytinburnu çelik kapı modelleri ve İstanbul Zeytinburnu çelik kapı fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız Vira Çelik Kapı Zeytinburnu müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre kapı modellemesi ve keşif yapabiliriz. İstanbul’un her yerine ücretsiz nakliye imkanımızdan yararlanabilirsiniz.2021 yılına özel modern çelik kapı, klasik çelik kapı ve lüks çelik kapı modellerimize web sitemizden göz atabilirsiniz. İstediğiniz binaya göre özel ölçüde çelik kapı yaptırabilirsiniz.

Zeytinburnu çelik kapı fiyatları konusunda bilgi almak için 0 532 661 84 72 ya da 0 212 668 84 72 telefon numarasından müşteri hizmeti yetkilisine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çelik kapı konusunda sizlere en detaylı bilgileri ve aklınızdaki soruları gidermek için en kalıcı çözümleri sunmaktayız. Çelik kapı modellerimizin hepsi 7. seviye güvenlik sistemine sahiptir.

Zeytinburnu çelik kapı için dilerseniz bize mail de atabilirsiniz. Mail üzerinden istediğiniz çelik kapı bilgilerini belirtin. Size en kısa zamanda dönüş yapalım.

NEDEN VİRA ÇELİK KAPI?

  • Hazır kapı satışı yapılmaz.
  • Müşterinin istediği ölçülerde çelik kapı yapılabilir.
  • Evinize göre modelleme çıkartıp, size sunulur.
  • Yerinde ölçümleme yapılabilir.
  • 7 seviye güvenlik sistemi ile kapılar teslim edilir.
  • Kapıyı kilitlediğinizde sizden başkası eve giremez.
  • Kapının özellikleri müşteri isteğine göre şekillenebilir.
  • Dilediğiniz renk seçimlerini yapabilirsiniz.
  • Çelik kapıların iç kısmı farklı bir motif, dış kısmı ise başka bir motif yapılabilir.

ÇELİK KAPI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ?

Çelik kapı alırken dikkat etmeniz gereken kurallardan bir tanesi güvenliktir. Sizi her koşulda koruyacak, yüksek güvenlik sunacak ve uzun yıllar dayanacak bir çelik kapı satın almalısınız. Çelik kapı uzun yıllar kullanılacak bir ürün olduğu için ilk siparişinizde çelik kapının malzeme kalitesine dikkat din.

Çelik kapı modellerinde hırsızlığa karşı %100 koruma yoktur. Önemli olan ne kadar sürede açılacağıdır. Firmamızdan bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çelik kapılarda önemli noktadan biri de alacağınız çelik kapıda, kapı ile kasa arasındaki boşluk 4-5 mm.’den fazla olmamalıdır. Bu açıklık hırsızlara karşı kolaylık sağlar.

Çelik kapıda olmazsa olmazlardan biri kilit güvenliğidir. Çelik kapı kilidi ne kadar sağlam olursa o kadar güvende olursunuz.

Çelik Kapı menteşesi ayarlanabilir olmalı ve bu özelliğe sahip kapılar, içinde bulundukları binanın her türlü esnemesine ve zeminin oturmasına karşı kolayca olanak sağlar. Alacağınız çelik kapı kolay kapanır olması gerekir. Çelik kapının kolay kapanması sizin işlerinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Çelik kapı; ses, sıcak, soğuk, toz ve haşeratları da içeri sokmaz. Çelik kapıdaki yalıtım sistemi bu yüzden çok önemlidir.

Çelik kapının esneme ile ilgili detayları önemlidir. Çelik kapının esneme detayları ile ilgili firmamızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Çelik kapı satın alırken güvenilir firmaları tercih edin. Firmaların referanslarını kontrol edin. Çelik kapı kalitedir, göz zevkinizle bile kaliteyi ayırt edebilirsiniz.

Üsküdar Çelik Kapı 2021

Ümraniye Çelik Kapı 2021

Esenyurt Çelik Kapı 2021

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
VİRA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
VİRA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?