Hakkımızda

1998 yılında kurulan Vira Çelik Kapı, ahşap ve metal sanayi sektöründe faaliyet yürüterek, çelik kapı alanında önemli projelere imza atmıştır. Yıllardır kaliteli çelik kapı üretimi ile tanınan firmamız, bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden büyümenin haklı gururunu yaşıyor. Uluslararası firma olma yolunda ilerleyen Vira Çelik Kapı, çelik kapı sektöründe başarısına başarı katarak hızla büyüme yolunda ilerlemiş bulunmaktadır.

Birbirinden farklı çelik kapı modelleri arasında tercih yapmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Her geçen gün farklı renk ve modelde üretilen çelik kapı modelleri dış mekân ve iç mekan kapıları olmak üzere iki farklı seçenekten alıcıları ile buluşurlar. Bu modellerde görsellik son derece önemli olsa da güvenlik olmazsa olmaz özellik olarak dikkatleri üzerine toplar. Bizler Vira Çelik Kapı olarak siz değerli müşterilerimizin, arzuladığı renk ve modellere göre farklı seçenekler sunmaktayız. Seçenekler değiştiği için standart bir fiyatlandırmanın olmadığının da altını çizmek gerekmektedir. Tercih edilecek malzeme, renk, model ve adete göre fiyatlandırmanın değişkenlik göstereceğini de belirtmek gerekmektedir. Bir ev veya mekânın dekorasyonunda, uyum söz konusu olduğunda ise çelik kapının görmezden gelinmesi mümkün olmamaktadır.

Her ne kadar apartmanların giriş kapılarında, dairelerin girişlerinde ve müstakil evlerin kapılarında farklı modeller kullanılıyor olsa da, çelik kapılar söz konusu olduğunda güvenlik ve estetik bir arada düşünülmesi gereken bir konudur. Vira Çelik Kapı olarak aradığınız tüm bu özellikleri bir arada sunmaya devam ediyoruz. Ürettiğimiz çelik kapıların 25 Yıl garantisi bulunduğu için herhangi bir sorun yaşamanız durumunda anında müdahale edilmektedir. Sac kalınlığı, renk seçimi ve kullanılan malzemenin yapısına göre farklı fiyatlardan alıcı bulan kapılarımız, markamızın garantisi altında size ulaşmaktadır. Vira Çelik Kapı olarak teknolojinin nimetlerinden faydalanarak evlerinize ulaştırdığımız kapılarda her zaman için kaliteli olandan yana tercihimizi kullanmaktayız. Garanti, fiyatlandırma ve diğer konular hakkında bilgi almak isterseniz iletişim merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Sizleri her zaman rahat ettirmek için çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Gizlilik ayarları
Web sitemizi kullanırken deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Hizmetlerimizi bir tarayıcı aracılığıyla kullanıyorsanız, çerezleri web tarayıcınızın ayarlarından kısıtlayabilir, engelleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca, izleme teknolojilerini kullanabilecek üçüncü taraflardan içerik ve komut dosyaları kullanırız. Bu tür üçüncü taraf yerleştirmelerine izin vermek için aşağıda seçerek onayınızı verebilirsiniz. Kullandığımız tanımlama bilgileri, topladığımız veriler ve bunları nasıl işlediğimiz hakkında eksiksiz bilgi için lütfen Gizlilik Politikası
Youtube
İçeriği görüntülemek için onay - Youtube
Vimeo
İçeriği görüntülemek için onay - Vimeo
Google Maps
İçeriği görüntülemek için onay - Google
ARA