2022

ÇELİK KAPI MODELLERİ

Kaliteli, Güvenlikli, Sertifikalı Çelik Kapılar

Çelik Kapı

Villa çelik kapı, Villa çelik kapı fiyatları, Villa çelik kapısı arayanlar için binlerce model burada.  Villa kapı modelleri imalatı yaparken siz değerli müşterilerimiz için güvenliği ön planda tutuyoruz. 7. seviye güvenlik standartlarına göre kapılarımız kontrolden geçmektedir. Villa Çelik Kapı Modelleri üretiminde güvenliğiniz için kale kilit sistemlerini kullanmaktayız. Görsellik açısından beğendiğiniz kapı rengini ve istediğiniz süslemeleri tam size göre ayarlıyoruz. Villa kapı ölçüleri için hiç düşünmeyin. Villanızın ölçüsüne göre kapıları biz ayarlıyoruz.

Web sitemiz üzerinden çelik kapı modellerine bakabilir, bizimle iletişime geçerek çelik kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 2021 çelik kapı modelleri ve kapı fiyatları için online kataloğumuza da göz atıp dış kapı fiyatları için bilgi edinebilirsiniz. En ucuz çelik kapı fiyatları ya da en uygun celik kapi modelleri yerine sizler için en iyi olan kapılarımıza bakabilirsiniz. Web sitemizde demir kapı modelleri yanı sıra ahşap kapı modelleri de bulunmaktadır. Demir kapı fiyatları ve ahşap kapı modelleri ve fiyatları konusunda 0 212 668 84 72 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik kapı kilit ve anahtar sistemine bağlı olarak oldukça güvenlidir. Hırsızlık olaylarına karşı evinizin güvenliğini sağlayan sağlam bir kalkandır. Çelik kapı yanmaz ; aksine alev ve dumanların dışarıya vurmasını engeller.

Neden çelik kapı?

Tahta kapıların güvenlik sağlamada etkisiz olması, çelik kapı taktırma da kuşkusuz en büyük nedendir. Ayrıca çelik kapılar fiziki sağlamlıkları yanı sıra, modern ve gelişmiş kilit teknolojilerini de tüketicilere sunma avantajlarına sahiptir. Şık ve estetik görünümleri mekanlara ayrı bir hava katmaktadır.

İyi bir çelik kapı?

İyi bir çelik kapı; Kasa sac kalınlığı minimum 2 mm olmalı, Kanat gövde sacı kalınlığı minimum 1,5 – 2 mm olmalıdır.

Güvenlik

Güvenli çelik kapı diğer maddelerden üretilen kapılara göre çok daha dayanıklıdır. Bu nedenle en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Emniyetli bir kapı kullanmak istiyorsanız en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de kilitleme kademeleri ve sistemleridir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Gizlilik ayarları
Web sitemizi kullanırken deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Hizmetlerimizi bir tarayıcı aracılığıyla kullanıyorsanız, çerezleri web tarayıcınızın ayarlarından kısıtlayabilir, engelleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca, izleme teknolojilerini kullanabilecek üçüncü taraflardan içerik ve komut dosyaları kullanırız. Bu tür üçüncü taraf yerleştirmelerine izin vermek için aşağıda seçerek onayınızı verebilirsiniz. Kullandığımız tanımlama bilgileri, topladığımız veriler ve bunları nasıl işlediğimiz hakkında eksiksiz bilgi için lütfen Gizlilik Politikası
Youtube
İçeriği görüntülemek için onay - Youtube
Vimeo
İçeriği görüntülemek için onay - Vimeo
Google Maps
İçeriği görüntülemek için onay - Google
ARA